Dekkingsgraad eind december 2017

De beleidsdekkingsgraad van het Bedrijfstakpensioenfonds voor de Houthandel was eind december 2017 107,6%. Eind november 2017 was deze lager: 107,1%. De actuele dekkingsgraad was december 109,7%. Eind november 2017 was deze lager: 109,3%.

De beleidsdekkingsgraad

De beleidsdekkingsgraad is het voortschrijdend gemiddelde van de actuele dekkingsgraden van de laatste 12 maanden. Sinds 1 januari 2015 publiceert het Bedrijfstakpensioenfonds voor de Houthandel de beleidsdekkingsgraad.

Verloop van de dekkingsgraad

Hieronder ziet u hoe de beleidsdekkingsgraad en de actuele dekkingsgraad zich de afgelopen tijd ontwikkelde: 


PeriodeBeleidsdekkingsgraadActuele dekkingsgraad
December 2017107,6%109,7%
November 2017107,1%109,3%
Oktober 2017106,5%109,1%
September 2017106,0%109,0%
Augustus 2017105,5%107,8%
Juli 2017105,0%108,4%
Juni 2017104,5%107,4%
Mei 2017104,2%107,5%
April 2017103,7%106,7%
Maart 2017103,3%105,6%
Februari 2017102,9%105,2%
Januari 2017102,3%105,0%
December 2016101,9%103,9%
November 2016101,7%102,6%
Oktober 2016101,8%103,0%
September 2016101,8%102,6%
Augustus 2016101,6%102,6%
Juli 2016101,7%102,3%
Juni 2016101,8%103,0%
Mei 2016102,3%101,9%
April 2016102,8%101,6%
Maart 2016103,3%100,7%
Februari 2016103,7%98,7%
Januari 2016104,5%99,4%
December 2015105,1%
102,3%